Павлодар облысының білім беру басқармасы

Электрондық поштасы - kense.do@pavlodar.gov.kz

Instagram - @uopavl

Кеңсе - 8 7182 32-57-25
Қабылдау бөлмесі – 8 7182 32-09-65

Сенім телефоны:
8 7182 320560
Call-орталығы - 650060

 

 

 

 


 

«Жыл мұғалімі – 2020» облыстық конкурсының үшінші кезеңінің қорытындысы

 

   2020 жылғы 11 наурызда Білім беруді дамытудың инновациялық орталығында «Жыл мұғалімі – 2020» облыстық байқауының үшінші кезеңі өтті. Үшінші кезең 2 турдан тұрды.
І тур - педагогикалық тәжірибе көрінісі (Pitch-презентация), онда педагогтар өздерінің жұмыс тәжірибесін, өзінің кәсіби қызметінде инновациялық идеяларды талдай, қорыта, анықтай және қолдана білуді, шығармашылық және зерттеу тәсілін, оқыту мен тәрбиелеудегі тәжірибенің нәтижелілігін ұсынды.
ІІ тур - педагогикалық жағдайды шешу, онда қазылар алқасы коммуникативтік мәдениетті, бірегейлік және шығармашылық көзқарасты, креативтілікті, әдептілікті және тілдік сауаттылықты бағалады.
Үш кезеңнің қорытындысы бойынша ең көп балл жинаған конкурсқа қатысушылар қорытынды кезеңге қатысуға жіберіледі.

1. Касымжанова Алия Егинбаевна, Павлодар қ. № 37 ЖОББМ
2. Солтанхан Арыстанбек, Ақсу қ. Қалқаман селолық округі Қалқаман ауылының орта мектебі
3. Дукеева Жансая Мукангалиевна, Май ауданының Қаратерек ЖОББМ
4. Кузембаев Аян Сансызбаевич, Павлодар қ. № 19 ЖОББМ
5. Какабаева Айнаш Маматаевна, Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебі
6. Синицына Ирина Юрьевна, дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі
7. Сагитова Мадина Николаевна, облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты
8. Анваров Нодирбек Рахимбердиевич, облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей
9. Садыков Рустам Талгатбекович, Павлодар қ. № 11 ЖОББМ
10. Калиев Мансур Масгутович, «Зерде» мамандандырылған мектебі
11. Байкен Серикжан, Ақсу қ. Евгеньевка селолық округі Үштерек ауылының орта мектебі
12. Сыздыкова Мадина Канапьяновна, Ақсу қ. дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы
13. Сабитова Жанна Сарсеновна, Екібастұз қ. №36 ЖОББМ
14. Серёдкин Владимир Петрович, Павлодар ауданының №1 Чернорецк ЖОББМ
15. Радькова Ирина Анатольевна, Екібастұз қ. дарынды балаларға арналған мамандандырылған №1 лицей-мектебі
16. Шабажанова Динара Калиаскаровна, дарынды балаларға арналған №3 гимназия-мектебі
17. Аукебай Ғалым, Ақтогай ауданының Абай ат. ЖОББМ
18. Иваненко Людмила Викторовна, Павлодар қ. № 14 ЖОББМ
19. Базарханова Әйгерім Жанболатқызы, Аққулы ауданының Тлектес ЖОББМ
20. Кыдырбаева Айгуль Зекишовна, дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей- мектебі
21. Дерунова Екатерина Николаевна, Железин ауданының №2 ЖОББМ
22. Абышева Асемгуль Бакыбаевна, Щарбақты ауданының Шегірен ЖОББМ
23. Талипова Эльмира Ермонтаевна, Павлодар қ. №17 ЖОББСОБМ
24. Байкадамов Ерлан Ерсаинович, Баянауыл ауданының №1Майқайың ЖОББМ
25. Сарсенов Тулеген Мамрасилович, Ы Алтынсарин ат. дарынды балаларға арналған обл. гимназия-интернаты

 

 

 

Мемлекеттік қызметтер