Павлодар облысының білім беру басқармасы

Электрондық поштасы - kense.do@pavlodar.gov.kz

Қабылдау бөлмесі – 8 7182 32-09-65

Сенім телефоны:
8 7182 320560


 

Ертіс жұлдыздары

grisyk

 

 

 

 

  Грищук Александра Александровна – Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі кітапханасының меңгерушісі, мектеп кітапханашыларының «Мамандығым – мақтанышым» атты республикалық конкурсында ІІ орын.

 

 

 

akimova

 

 

 

 Акимова Светлана Владимировна– Екібастұз қаласының №7 мектеп-гимназиясы кітапханасының меңгерушісі, мектеп кітапханашыларының «Мамандығым – мақтанышым» атты республикалық конкурсында І орын, «Тірі классика» халықаралық конкурсының облыстық кезеңінде ІІ орын, «Патриоттық тәрбие бойынша сыныптан тыс іс-шаралардың үздік сценарийі» облыстық конкурсында ІІ орын, «Жаңа форматтағы кітап көрмесі. Кітап орнатылымы» облыстық конкурсында І орын. А.Бартоның 110 жылдығына арналған «Барлық балаларға құрдаспын» атты халықаралық шығармашылық оқу конкурсында ІІ орын (балалар), «Қаламұш қарымы» облыстық конкурсында ІІІ орын (балалар), «Өлеңдер мен бояулардағы Менің Қазақстаным» атты облыстық   конкурсында І орын (балалар).

 

 

 

nagasinova

 

 

  Нагасинова Жанна Юрьевна–Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжінің арнайы пәндер оқытушысы. Облыстық деңгейде  «В.В. Гузееваның интеграл технологиясы» және «Зерттеу жұмысындағы АКТ» тақырыбы бойынша тәжірибесімен бөлісті (2011ж.).Мектептің бейінді сыныптары үшін авторлық бағдарлама, орыс және мемлекеттік тілдерінде «Дәнекерлеу өндірісінің негіздері» электронды оқу құралы (2012ж.). «Тігін өндірісі және киімді модельдеу» мамандығы бойынша оқу әдістемелік кешені (2013ж.).Республикалық деңгейде педагог-апробатор ретінде  тәжірибесі таратылды  (2015ж.). «Жүрегімізді балаларға береміз» халықаралық педагогикалық байқауының жеңімпазы (2013 ж.).  «Шебер ұстаз» облыстық байқауының жеңімпазы (2015 ж.).  «Менің педагогикалық мамандығым» халықаралық байқауының жеңімпазы (2015ж.). Облыстық педагогикалық идеялар байқау-фестивалінің номинанты (2016ж.).«Үздік педагог - 2017» республикалық конкурсының жеңімпазды.

 

 

kustavletova

 

   Куставлетова Айгуль Баяновна – Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі. «Инновациялық-педагогикалық идеялар фестивалі» облыстық  конкурсында    ІІІ орынға  ие болды  (2012ж.).«Педагогтің кәсіби өсуі-білім берудің жаңа сапасын қамтамасыз етудің басты шарты» облыстық педагогикалық оқуларында  1 дәрежелі диплом (2013ж.).«12 жылдық бейіндік мектепке арналған үздік арнайы курс» облыстық конкурсында  ІІІ дәрежелі диплом (2013ж.).VIII Қазақстан интернет-олимпиадасында  III орын (2014ж.). VI Республикалық    «Ұлағатты ұстаз» конкурсында  I орын (2014ж.).VI Республикалық «Менің  үздік  презентациялық  сабағым» конкурсында II орын (2015ж.).«Үздік педагог - 2017» республикалық конкурсының жеңімпазды.

 

barbix

 

  Барвих Светлана Николаевна – Павлодар қ. № 28 ЖОМ-ның география мұғалімі. «Педагогикалық идеялар фестивалі» республикалық конкурсының жүлдегері (2016ж.). «Қазақстан Республикасындағы туризм және география дамуының қазіргі мәселелері: бүгіні және болашағы» атты республикалық ғылыми практикалық конференцияның жүлдегері (2013ж.). І республикалық педагогикалық оқуларының облыстық кезеңінің жеңімпазы (2013ж.). «Кәсіби құзіреттілік: география мұғалімі» атты республикалық қашықтық конкурсының жүлдегері (2017ж.). Победитель республиканского конкурса «Лучший педагог - 2017».

 

baimbetova

 

   Баимбетова Фарида Муратовна–дарынды қыз балаларға арналған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицей-интернатының биология мұғалімі.«Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығының Алғыс хатымен марапатталды (2013 ж.). «Дарынды балаларға – талантты ұстаз» облыстық педагогикалық олимпиадасында  І орын үшін    облыстық    білім    беру    басқармасының І дәрежелі дипломы (2013 ж.). «Дарынды балаларға – талантты ұстаз» республикалық педагогикалық олимпиадасының «Үздік шығармашыл тұлға»  номинациясының Грамотасы (2013 ж.).  «Дарынды балаларға – талантты ұстаз» республикалық педагогикалық олимпиадасының «Жас  педагог» номинациясының  Грамотасы (2013 ж.). Павлодар  облысы  әкімінің   Алғысы  (2014, 2015жж.).«КАТЕV» Халықаралық қоғамдық қорының Алғыс хаты (2015ж.).  ҚР Білім және ғылым министрінің Құрмет грамотасы  (2015ж.). ҚР Білім және ғылым вице-министрінің Құрмет грамотасы (2015ж.). «Үздік педагог - 2017» республикалық конкурсының жеңімпазды.

 

 nvngngh

 

Алибеков Мұрат Сабырұлы - «Жас дарын» дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектебінің химия пәнінің мұғалімі. Республикалық «Үздік авторлық бағдарлама - 2014» сайысының жеңімпазы, «Үздік авторлық бағдарлама - 2015» республикалық сайысында ІІІ орынға ие болды

 cbvbv

Кожагелдина Гүлназ Нығметқызы - «Жас дарын» дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектебінің математика пәнінің мұғалімі. «Инновациялық педагогикалық идеялар» фестивалінің жүлдегері, «Үздік авторлық бағдарлама - 2015» республикалық сайысында ІІІ орынға ие болды

 mmmvv

Шайхимов Айдар Абылайұлы - «Жас дарын» дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектебінің информатика пәнінің мұғалімі. Республикалық ғылыми жобалар сайысында 2 жүлдегері бар, «Үздік авторлық бағдарлама - 2015» республикалық сайысында ІІІ орынға ие болды

 mnmnmn

Аубакирова Алтынгүл Кенжеғарақызы - дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі. «Үздік авторлық бағдарлама - 2015» республикалық сайысында ІІ орынға ие болды

 mbmb

Жангабулова Жазира Ералықызы -  Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернатының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі. «Үздік авторлық бағдарлама - 2015» республикалық сайысында ІІ орынға ие болды

 zv1

 

    Текенов Арыстан Анатольевич - Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің математика мұғалімі, мұғалімдер арасында өткен облыстық пән олимпиадасында 2008ж. ІІ орынды, ал 2010ж.  І орынды иеленді. 2013 жылы өткен математика пәні мұғалімдерінің Республикалық шығармашылық сайысында  ІІ орынға ие болды.

 

 







zv2


     

    Байсарин Ертас Мәдениетұлы - Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің математика мұғалімі, республикалық тест құрау эксперттік  топтың мүшесі. 2014 жылы өткен математика пәні мұғалімдерінің Республикалық шығармашылық сайысында І орынға ие болды.

 

 

 




 zv3


  

    Амид Хунахан - Екібастұз қ. №22 ЖОМ-ның  математика мұғалімі. 2014 жылы өткен математика пәні мұғалімдерінің Республикалық шығармашылық сайысында ІІІ орынға ие болды.








zv4

 


     

     Карабатыров Алтынбек Амирбекович - Павлодар қ.  дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің физика мұғалімі, республикалық «Үздік авторлық бағдарлама» сайысының жеңімпазы, оның шәкірті республикалық олимпиадада І орынға ие болды.

 

 

 





zv5



     

   Мухамедова Зухра Димяновна - Май ауданы білім беру бөлімінің мектепке дейінгі білім беру мәселелері бойынша әдіскері. 2014 жылы өткен «Үздік жыл әдіскері» Республикалық сайысында  ІІІ орынға ие болды.

  





zv6

 


    
    

    Сидоренко Елена Владимировна - Павлодар қ.  дарынды балаларға арналған  №8 лицей-мектебінің психологі. 2014жылы өткен  «Ең үздік жыл психологі» атты Республикалық сайысында І орынға ие болды.







zv7


    
    
   Балгина Шынар Каиргельдиновна - Павлодар қ.  дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің психологі, халықаралық ғылыми жобалар жарысында ІІ жүлделі орынға ие болды (Кипр, 2011). 2014жылы өткен  «Ең үздік жыл психологі» атты Республикалық сайысында  І орынға ие болды.


 

 

 

zv8

   
 

    Акшолакова Гульназия Макатовна - Екібастұз қ. № 25 гимназияның  психологі. 2014жылы өткен  «Ең үздік жыл психологі» атты Республикалық сайысында ІІ орынға ие болды.

 

 






 


zv9


    
   

    Шугаева Айкерим Муталляповна - Ақсу қ. қазақ тілінде оқытатын  № 1 ЖОМ-ның кітапханашысы. 2015 жылы өткен «Үздік мектеп кітапханашысы» Республикалық сайысында ІІ орынға ие болды.

 

 

 

 

 

 

 

zv10


    
     Билида Анатолий Николаевич - Павлодар қ.  дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің физика мұғалімі. 2015жылы «Үздік педагог» республикалық конкурсының жүлдегері, 2014 жылы Республикалық олимпиада сайысында - 3 жүлдегер, Президенттік олимпиадада  - 1 жүлдегер, халықаралық олимпиадада - 4 жүлдегер.

 






zv11


   

    Кафтункина Любовь Николаевна - Павлодар қ.  дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің информатика мұғалімі, 2014 жылы халықаралық олимпиадада -  4 жүлдегер.

 

 

 

 

 

 

 

zv12

Кан Лариса Алексеевна - Павлодар қ.  дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің  математика мұғалімі. 2014 жылы республикалық олимпиадада - 2 жүлдегер, халықаралық олимпиадада  -1жүлдегер.

 

 






zv20    

       Ордабаев Алмас Еркинович -  Павлодар қ.  дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің химия пәнінің мұғалімі. 2014 республикалық  олимпиадада - 4 жүлдегер, халықаралық  олимпиадада  - 5 жүлдегер. 2013 жылы облыстық  мұғалімдер олимпиадасының жеңімпазы. «Үздік авторлық  бағдарлама»  облыстық конкурсының жеңімпазы. 2013 жылы «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық конкурсының қатысушысы.





zv21

 

   

  

Якутович Юлия Сергеевна - Павлодар қ.  дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің  ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.  2014 жылы республикалық олимпиаданың жеңімпазы, 2011жылы «Ең үздік ұстаздар» облыстық сертификатының иегері.

 

 

 

 

 

 

 

zv22



   

Баимбетова Фарида Муратовна – Павлодар қ.  дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің биология пәнінің мұғалімі. 2014 жылы республикалық олимпиадада - 2 жүлдегер, 2014 жылы республикалық ғылыми жобалар конкурсында - 1 жүлдегер.





 

 

 
zv24

      

   Дауенов Ернур Нурланович - Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернатының тарих мұғалімі.  «Үздік педагог-2013» республикалық конкурсының жүлдегері.

 

 

 

 


zv24


  

   Тимченко Татьяна Михайловна - Екібастұз қ. №1мектеп –лицейінің орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі. 2012 жылы «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық конкурсының жүлдегері. 2014 жылы «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық конкурсының жүлдегері. 2014 жылы республикалық олимпиадада - 1 жүлдегер.

 

 






 zv25



 

   Интыкбеков Айдын Ардақұлы – Павлодар қ.  дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің биология пәнінің мұғалімі. 2014 жылы республикалық олимпиадада - 2 жүлдегер.








zv26



  

  Кабылова Айсулу Мажитовна - Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі. «Жыл мұғалімі-2015» бас жүлде иегері, 2014 жылы республикалық олимпиадада - 1 жүлдегер.

 







zv27



         Жумабекова Айгерим Сертаевна - Павлодар қ.  дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі. «Үздік педагог-2015» республикалық конкурсының жүлдегері. 2014 жылы республикалық олимпиадада -   1 жүлдегер, 2014 жылы Қ. Бітібаева атындағы халықаралық олимпиадада - 1 жүлдегер.





zv28



     

   Миндетбай Ерхан Амангелдіұлы - Павлодар қ.  дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицейінің информатика пәнінің мұғалімі.  2014 жылы  республикалық олимпиадада - 1 жүлдегер. 2103 жылы «Zambak»  информатика пәні мұғалімдерінің арасындағы халықаралық олимпиаданың жүлдегері.

 

 

 




 

zv30

 

 
   

   Темирбаева Динара Дуйсенбиевна- Павлодар қ. дарынды балаларға арналған №3 гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі. «Үздік педагог-2014» республикалық конкурсының жүлдегері.  2014 жылы «Жарқын болашақ»  республикалық олимпиадада - 1 жүлдегер.

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мемлекеттік қызметтер