Павлодар облысының білім беру басқармасы

Электрондық поштасы - kense.do@pavlodar.gov.kz

Қабылдау бөлмесі – 8 7182 32-09-65

Сенім телефоны:
8 7182 320560

Сабақ тоқтатылуы жайлы ақпарат

   22 қаңтарда 2 ауысымда 1-11 сыныптарында, 1 курс колледж студенттері үшін сабақтар өткізілмейді: температура - 36 градус, желдің жылдамдығы 4 м/с 

 


 

Шексіз әлем

 

2015 жыл
31 қаңтар – 1 ақпан
«Бала – өмірдің гүлі» Халықаралық фестивалі «Бейбітшілік әлемі» Халықаралық Қазақ Шығармашылық бірлестігінің қолдауымен, Алматы қ.
Қазақстан, Ресей қалаларының мектеп оқушылары қатысты, Павлодар облысынан- облыстық Оқушылар сарайы, Павлодар қ.
Фестиваль қорытындысы:
«Алтын диплом» Бас жүлде - Өсербай Еркебұлан, М. Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Арман - шоу» театр студиясының тәрбиеленушісі.
Жетекшісі: Бекболатова Алмагүл Слямқызы.

 

2 ақпан – 13 сәуір
Республиканский конкурс эссе «Будущие казахстанские лидеры в сфере отельного и туристического менеджмента» ведущей в Швейцарии Ассоциацией школ отельного менеджмента SwissEducationGroup (SEG) совместно с образовательным агентством USL-Kazakhstan, г. Алматы.
Қатысқандар – Қазақстан мектептерінің 10-11 сынып оқушылары.
Конкурс қорытындысы:
Конкурс финалисі – Лена Одинцова, М. Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Балалар баспасөз орталығының» тәрбиеленушісі, Павлодар қ. Жетекшісі:Вайберт Елена Валентиновна.

 

8 ақпан
Астана қ. «Назарбаев Зияткерлік мектебі» кешенінде«Ренессанс» би шеберлігінің мектебі , «Astanawinterfest 2015» және «NationalDanceCouncil спорттық сәндік би және әртістік би бойынша Республикалық фестивалінде «М-Денс» спорттық би клубы.
Қатысқандар -200 би жұбы Астана, Қарағанды, Петропавловск қалалары, Жетігоры, Павлодар облысынан - М. Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Анастасия» спорттық би клубы, Павлодар қ.
Фестиваль қорытындысы: 14 алтын медаль, 2 кубок – М. Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Анастасия» спорттық би клубының тәрбиеленушілері.
«Соло» категориясында абсолюттік чемпион: 8 алтын медаль - Корниенко Кристина.
«Юниоры» категориясында І орын – би жұбы – Жұманғалиев Әділет, Мұстафина Анель, кіші топта - Қаирбеков Дамир, БушумбаеваМәдина.
Жетекшілері: Никитина Виолетта, халықаралық категориядағы төреші, Загорулько Анастасия, сәндік билер бойынша Қазақстан чемпионы.

 

19 – 23 ақпан
«Волшебный мир кулис» вокалдық –эстрадалық шығармашылықтың жыл сайынғы IХ Халықаралық конкурсы - Гавриил Романович Державин атындағы орыс тілінің әдебиеті мен әсемдік өнерлер Академиясы және Санкт-Петербург Мемлекеттік театр өнері академиясының қолдауымен «Триумф» шығармашылық бірлестігі, Санкт-Петербург қ.
Қатысқан: Ресей, Беларусь, Қазақстан командалары, Павлодар облысынан М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Дебют» авторлық студиясы, Павлодар қ.
Конкурс қорытындысы:
II орын - Анастасия Дмитриева, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Дебют» авторлық студиясы, Павлодар қ.
III орын - РабиғаАканова, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Дебют» авторлық студиясы, Павлодар қ.
Жетекшісі: Қапарова Динара Зиадинқызы.

 

2014 желтоқсан - 2015 наурыз
ПОНИ Халықаралық турнирі «Дарын» РНПЦ және «Үркер» Зияткерлік орталық, Астана қ.
Қазақстан Республикасының мектепке дейінгі мекемелердің оқушылары мен тәрбиеленушілері.
«ПОНИ» Халықаралық турнирінің «Абсолюттік жеңімпаз» Дипломы- Тоқтар Асанәлі, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Білімпаз» эстетикалық тәрбие және даму студиясының 4 тобының тәрбиеленушісі (қазақша бөлім)
Жетекшісі: Бейсебаева Жұлдыз Рамазанқызы.

 

23 - 28 наурыз
«Ты - Легенда» Халықаралық фестивальдің ұраны: «Болашақ бізден басталады!» Ресей мұғалімдерінің қоры, Мәскеу қ, Ресей Федерациясы.
Қатысқандар - Ресей Федерациясы, Әзербайжан, Грузия, Қазахстан өңірлерінен 3-30 жас аралығындағы 1000 аса орындаушы, шығармашылық ұжымдар. Павлодар облысынан - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайы, Павлодар қ.
Фестиваль қорытындысы:
«Қазақ вальсі», «Камберра», «Попурри из бальных танцев» билері үшін жасы ересек топта І орын - «Анастасия» спорттық би клубы, би жұптарыныңы құрамында: Шакенова Карима - Ералинов Иван, Уахитова Дильнұр-Гузей Дмитрий, Кузьмина Полина - Артемов Никита.
Тренерлар: Никитина Виолетта, Халықаралық дәрежедегі төреші , ЗагорулькоАнастасия,сәндік билер бойынша Қазақстан Республикасының чемпионы.


24 - 27 наурыз
«Салют талантов» халықаралықжоба аясында балалар-жасөспірімдер шығармашылығының «Манящие лики гор» I Халықаралық фестиваль-конкурсы. Ресей Федерациясының Санкт-Петербург қ.ТО. Алматы қ.
Қатысқандар - 7 - 18 жас аралығындағы балалар Ақтау, Шымкент, Семей, Қарағанды, Петропавловск, Якутияның Майя с., Ресейдің Омск қ., Өзбекстан, Павлодар облыснын - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Музыкальный квартал» эстрадалық вокал студиясы, Павлодар қ.
Фестиваль қорытындысы:
7 - 10 жас аралығындағы кіші топта І орын - Кулбаева Алина, Иванченко Дарья, ҚазбековаАружан.
Жасы 10 - 13 аралығындағы орта топта II орын, - АрантаеваАиша.
Жетекшісі: Атлан Татьяна Ивановна.

 

24 - 29 наурыз
Балалар-жасөспірімдер шығармашылығының «Будущее планеты» Халықаралық фестиваль-конкурсы . Санкт-Петербург қ., Ресей Федерациясы.
Қатысқандар – Ресей Федерациясының 38 өңірінің би ұжымдары , Павлодар облысынан - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Вдохновение» үлгілі би ансамблі, құрамында: 40 жас биші, Павлодар қ.
Фестиваль қорытындысы:
«Эстрадалық би», «Халық биі» номинациялары бойынша жасы ересек топта І орын.
«Халық биі», «Народно-стилизованный танец» номинациялары бойынша ІІ орын- ансамбльдің орта тобы.
жетекшілер: Лапухина Галина Александровна, Можейко Ирина Александровна.

 

26 - 29 наурыз
Балалар-жастар қоғамдық БАҚ –ның «Под счастливой звездой: нам жить в новом мире!» XI Халықаралық медиа-фестивалі, Астана қ.
Қатысқандар - 100 аса жас тілші Қазақстан, Саха Якутия Республикасы өңірлерінен, Павлодар облыснан - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
Медиа-фестиваль қорытындысы:
«Үздік балалар қоғамдық телестудиясы» номинациясында Бас жүлде - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
«Юнкор года - 2015»конкурсының қорытындысы:
Бас жүлде - М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
Бас жүлде, I орын, Еуразия университеті журналистика факультетінің сертификаты – Рахимжанов Ризат, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ..
II орын, Еуразия университеті журналистика факультетінің сертификаты – Султумбаева Маржан, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
I орын «Жас фотокорреспондент» номинациясында - Концур Андрей, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
«Путь в профессию» номинациясы бойынша Диплом – Бекмырза Алдияр, «Луч» студиясының операторы, монтажеры ; «Үздік интернет-ресурс» номинациясы бойынша - Бақұстар Лейла, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.; «Үздік танымдық айдар» номинациясы бойынша –Мұсалиева Әсел, Кинжигожина Анель, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.; «Біз өмірді таңдаймыз» номинациясы бойынша - Чудак Алиса, Гритчин Андрей, Боцман Екатерина, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
Грамоталар - Жалтыров Ринат, Базарбек Мирхат, Кулембаев Ердан, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Луч» шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.
Жетекшісі: Даирбаев Дәулет Бейсембайұлы.
«Балалар үшін» Алтын жұлдыз медалі «Жұлдыз» ОО СДОО Е.Дмитриенко, Алғыс хат – Даирбаев Дәулет, «Луч» шығармашылық бірлестігінің жетекшісі.
Алғыс хат – Ерубаева АлмаЖұмабайқызы, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының директоры , Павлодар қ.

 

2015 наурыз
Ақсу қаласының балалар өнер мектебінде«Птичий перезвон» V республикалық конкурс-фестивалі.
Конкурсқа барлығы 500-ге жуық жұмыс жіберілді. Павлодар Оқушылар сарайынан 25 бала қатысты.
Конкурстың қорытындысы:
I орын - Марина Веретенникова, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Сымбат» бейнелеу студиясы, Павлодар қ.
Жетекшісі: Елена Александровна Каркавина.
III орын - Анна Мучкина, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Сымбат» бейнелеу студиясы, Павлодар қ.; Арина Алашорда, М.М.Катаев атындағы облыстық Оқушылар сарайының «Палитра» бейнелеу студиясы, Павлодар қ.
Жетекшісі: Дмитриева Василина Александровна.

 

 

temp-kaz

 

ҰБТ-ның жаңа форматы