Павлодар облысының білім беру басқармасы

Электрондық поштасы - kense.do@pavlodar.gov.kz

Қабылдау бөлмесі – 8 7182 32-09-65

Сенім телефоны:
8 7182 320560

Сабақ тоқтатылуы жайлы ақпарат

   19 қаңтарда 2- ауысымда  сабақтар өткізіледі: температура -17 градус, желдің жылдамдығы 0 м/с 

 


 

Конкурстар тарихы

 2010 жыл

«Жалпы білім беру пәндерінен қолтанбалы бағдарламалық қамтамсыз ету және оқу-әдістемелік құралдары» атты конкурсы
«Облыс білім беру мекемесінің үздік сайты» атты конкурсы


2011 жыл
«Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» облыстық конкурсы


 2012 жыл
«Мемлекеттік тілдегі ең үздік білім беру сайты» конкурсы
«Үздік интерактивті сабақ» педагогикалық идеялар облыстық интернет – фестивалі 


 2014 жыл
6-9 сынып оқушылары арасында информатика пәнінен олимпиада.


 2015 жыл
Оқушылар арасында Ұлы Отан соғысы жеңісінің 70- жылдығына арналған «Соғыс ұрпақтың есінде» үздік қысқа метражды фильм облыстық конкурсы
Ұлы Отан соғысы жеңісінің 70- жылдығына арналға «Ерлік, даңқ, батылдық туралы» білім беру ұйымдары сайтының үздік бөлімі облыстық конкурсы.
«Stopcadr» облыстық фотоконкурсы
«Қоршаған әлем» облыстық бейнероликтер конкурсы


 2016 жыл
«Тарих жолдарымен» атты Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған облыстық мобильді қосымшалар конкурсы
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25- жылдығына арналған «Жасай бер, Қазақстаным» атты облыстық бейнероликтер конкурсы


 

«Мемлекеттік тілдегі ең үздік білім беру сайты» байқауының жеңімпаздары мен жүлдегерлері

«Мемлекеттік тілдегі білім беру ұйымының үздік сайты» бағыты:
І орын

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты  http://omschl.edu.kz
Май ауданының Малайсары жалпы орта білім беру мектебі  http://malaysary.educ.kz/
Б.Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі http://ped-kollege.kz/

ІІ орын
М.М. Қатаев атындағы оқушылар сарайы www.dshk.kz
Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы http://aksu-gymnasium.edu.kz

ІІІ орын
Ертіс ауданының білім беру бөлімі   http://ertis-edu.gov.kz/
Качир ауданының Песчан №1 жалпы орта білім беру мектебі  http://www.edupsosh1.kz


«Мемлекеттік тілдегі білім беру ұйымының үздік сайт парақшасы» бағыты:

І орын
Павлодар қаласының №20 лицей мектебі http://bilim-pavlodar.gov.kz/index/fromorg/33

 

ІІ орын
Екібастұз қаласының №25 қазақ қыздар гимназиясы http://ekbgoo.gov.kz/index.php?site_id=69&;link_id=2400

ІІІ орын
Павлодар қ. Б.Момышұлы ат. №22 жалпы орта білім беру мектебі  http://bilim-pavlodar.gov.kz/blogs/fromorg/35

Железин ауданының Т.Праслов ат. Прииртышск жалпы орта білім беру мектебі  http://zhelezedu.kz/index.php/ru/priirtishsksosh


«Мемлекеттік тілдегі әдістемелік бірлестіктің және жеке ұстаздың үздік сайты» бағыты:

ІІ орын
Качир ауданы білім беру бөлімінің әдіскері Ермурат Сагындыкович Байкенов, http://www.jeniskerler.kz/

 

Тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының грамота иегерлері:
«Ең мазмұнды сайт» 

Павлодар қаласының №29 сәбилер бақшасы, http://goo.kz/index/fromorg/134

«Ең интерактивті сайт»
Павлодар бизнес-колледжі, http://pbk.kz

«Үздік ақпараттық сайт»
Облыстық кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы, http://ocan.kz

 



6-9 сынып оқушылары арасындағы программалау бойынша облыстық олимпиадасы

I орын
Екібастұз қ. № 10 ЖОББМ 7 сынып оқушысы Кирилл Шафоростов
Павлодар қ. №39 ЖОББМ 9 сынып оқушысы Александр Титов
Павлодар қ. дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернатының 7 сынып оқушысы Рустем Хасанов
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған № 8 лицей мектебінің 9 сынып оқушысы Иван Лущ

II орын
Павлодар қ. № 9 ЖОББМ 6 сынып оқушысы Матвей Гончаров
Павлодар қ. № 34 ЖОББМ 9 сынып оқушысы Даниил Шиндов
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебінің 6 сынып оқушысы Евгений Васин
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебінің 8 сынып оқушысы Даниил Фридкин

III орын
Павлодар қ. № 2 ЖОББМ 7 сынып оқушысы Камиля Ахметова
Павлодар қ. дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицей-интернатының 7 сынып оқушысы Алихан Абихас
Екібастұз қ. №1 лицей-мектебінің 6 сынып оқушысы Владислав Семкин
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған № 8 лицей-мектебінің 8 сынып оқушысы Валерия Высоцкая
«Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 9 сынып оқушысы Асылхан Шонов

«Жаңашыл оқушы» номинациясы
Ы.Алтынсарин ат. гимназия-интернатының 8 сынып оқушысы Бибісара Өндіріс
Павлодар қ. № 9 ЖОББМ 9 сынып оқушысы Полина Барановская

«Жас программист» номинациясы
Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 6 сынып оқушысы Адильхан Косанов
Павлодар қ. №39 ЖОББМ 9 сынып оқушысы Илья Холманских

«Талпыныс» номинациясы
«Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 6 сынып оқушысы Сулейман Сарбупеев Павлодар қ. дарынды балаларға арналған Абай ат. №10 лицей-мектебінің 6 сынып оқушысы Мадияр Енсебек

«Шығармашыл оқушы» номинациясы
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған облыстық көпсалалы лицей-мектебінің 9 сынып оқушысы Камила Мейраш
Павлодар қ. № 19 ЖОББМ 9 сынып оқушысы Байқадам Мұқан
«Олимпиаданың ең жас қатысушы» номинациясыДарынды балаларға арналған
Ы. Алтынсарин ат. №3 гимназияның оқушысы Муслим Садвакасов

«Ең үздік олимпиадалық команда» номинациясы
Павлодар қ. дарынды балаларға арналған № 8 лицей мектебі

 


Облыстық «STOPcadr»-2017» фотоконкурсы

«Көрнекті орындар» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Мансур Байедил;
II орын – Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Карина Усова;
III орын – Павлодар медициналық жоғары колледжінің оқушысы Сағындық Саттаров;


«Мектептегі/Студенттік күндер» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар қ. №18 ЖОББМ оқушылары - Сергей Аксенов, Тимур Шакиров;
II орын – Успен ауданының Константиновка ЖОББМ оқушысы Еркебулан Шамурат;
II орын – Павлодар қ. № 34 инновациялық үлгідегі ЖОББМ оқушысы Екатерина Орел.
III орын – Павлодар медициналық жоғары колледжінің оқушысы Балташ Маненбаев;
III орын – Ақтоғай ауданының М. Қайырбаев ат. ЖОББМ оқушысы Денис Алистратенко;
ІІІ орын – Ертіс ауданының №2 ЖОББМ оқушысы Адина Ибрагимова.

«Қазақстан Тәуелсіздігіне 25 жыл» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар ауданының Богдановка ЖНББМ оқушысы Анастасия Гельгорн;
II орын – Ақсу қаласының дарынды балаларға аргналған гимназия оқушысы Алтынгүл Олжабай;
III орын – Успен ауданының Константиновка ЖОББМ оқушысы Нұрлан Кенжебай.

«Ақ -қара фотоколлаж» бағыты бойынша:
I орын – Екібастұз қ. мамандандырылған «Зерде» мектебінің оқушысы Анель Толеуканқызы;
ІІ орын – Павлодар ауданының Черноярка ЖОББМ оқушысы Лилия Иванова;
III орын – Качир аграрлық-техникалық колледжінің оқушысы Темірлан Қаниев.

«Түнгі қала» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар медициналық жоғары колледжінің оқушысы Ирина Хлыстун;
II орын – Екібастұз қ. мамандандырылған «Зерде» мектебінің оқушысы Аружан Бауыржанқызы;
II орын – Павлодар қ. № 28 ЖОББМ оқушысы Юлия Полещук;
ІІІ орын –Екібастұз қ. дарынды балаларға арналған №1 МЛ оқушысы Диана Маханова;
III орын Павлодар қ. №16 ЛМ оқушысы Илья Лаптев.

«Қалалық пейзаж» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар қ. №20 ЛМ оқушысы Алевтина Антонюк;
II орын – Павлодар қ. №20 ЛМ оқушысы Милана Жангазинова;
III орын –Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Алексей Пушкарев.

«Туған өлке панорамасы» бағыты бойынша:
I орын – Екібастұз қ. мамандандырылған «Зерде» мектебінің оқушысы Альмира Жумадилова;
II орын – Павлодар ауданының Мичурин ЖОББМ оқушылары Ксения Зайнулина, Валерия Дорошенко.
II орын – Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Татьяна Юрченко;
II орын – Павлодар қ. №39 инновациялық үлгідегі ЖОББМ оқушысы Юлия Никитина;
III орын – Павлодар ауданының Богдановка ЖНББМ оқушысы Анастасия Василенко;
ІІІ орын – Павлодар қ. № 34 инновациялық үлгідегі ЖОББМ оқушысы Екатерина Соколова;
III орын – Павлодар қ. №16 ЛМ оқушысы Назира Райымбекова.

«Салауатты өмір салты» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар ауданының Черноярка ЖОББМ оқушысы Михаил Гулый;
II орын – Лебяжі ауданының Жамбыл ЖОББМ оқушысы Әмина Бакит;
III орын – Май аграрлық-техникалық колледжінің оқушысы Жанат Хамитов.

«Менің портфолиом» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Лия Есенко;
III орын – Павлодар теміржол колледжінің оқушысы Луиза Зукова.

«Жыл мезгілдері» бағыты бойынша:
I орын – Павлодар ауданының Мичурин ЖОББМ оқушысы Сабина Халикова;
II орын – Качир ауданының А. Текенов ат. № 2 ЖОББМ оқушысы Дарья Мартыненко;
III орын – Ертіс ауданының Абай ЖОББМ оқушысы Алихан Байгазинов;
III орын – Ертіс ауданының №3 ЖОББМ оқушысы Екатерина Федина.

«Ерекшелік» номинациясы бойынша:
Успен ауданының Константинов ЖОББМ оқушысы Богдан Ромец;
Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушылары Елена Алексеенко және Кристина Полеводова.

«Сюжеттілік» номинациясы бойынша:
Павлодар медициналық жоғары колледжінің оқушысы Аида Мағжан;
Павлодар қ. №10 ЛМ оқушылары Дәмелі Кемер, Замзагүл Мадеткаримова;
Павлодар ауданының Богдановка ЖНББМ оқушысы Дарья Непке; Павлодар қ. №26 ЖОББМ оқушысы Любовь Суслова.


«Контраст» номинациясы бойынша:
Павлодар медициналық жоғары колледжінің оқушысы Мария Абросимова;
Железин ауданының Еңбекші ЖОББМ оқушысы Дарина Смаилова;
Успен ауданының Константиновка ЖОББМ оқушысы Елизавета Маркова.


 «Жасай бер, Қазақстаным!» атты облыстық бейнероликтер конкурсы, 2016 жыл

І орын
Океш Маржан, Балғай Азамат Маратұлы – Май ауданының
Малайсары ЖОББМ мұғалімдері
Козлова Юлия Александровна- Павлодар қаласының
№ 9 гимназия-мектебінің оқушысы

ІІ орын
Жунусова Гульден Муратовна – Екібастұз қаласының
№ 17 ЖОББМ мұғалімі
Сарымова Снежана Талгатовна – Железин ауданының № 2 ЖОББМ оқушысы

ІІІ орын
Анзельм Наталья Валентиновна – Железин ауданының
МихайловкаЖОББМ мұғалімі
Туленова Гульдана, ЖүнісбековаАяулым – Павлодар қаласының
Б.Ахметова ат. педагогикалық колледжінің оқушылары


 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған «Тарих жолдарымен» облыстық мобильді қосымшалар конкурсының жеңімпаздары, 2016 жыл

І орын
Азамат Маратұлы Балғай
Май ауданының Малайсары ОББМ
Айдар Абдрахманов, Дарья Ерохина, Дарья Демиденко
Павлодар қаласының №17 ЖОББМ

ІІ орын
Гүлдана Қазболатқызы Теміржанова, Сания Манатқызы Жақсымбетова, Салтанат Жұмабекқызы Байбакирова, Дидар Темірғалиев
Май ауданының Қазан орта мектебі
Бектемір Тұрсынов
Павлодар бизнес-колледжі

ІІІ орын
Талғат Теміржанұлы Жалпаков
Павлодар бизнес-колледжі
Арман Искаиров
Екібастұз қаласының № 9 мектебі


 «Ақпараттық коммуникациялық технологиялар білім беруде» облыстық конкурсының жүлдегерлері,2016 жыл

«Оқыту-тәрбиелеу процесінде интербелсенді тақтаның бағдарламаларын және аппараттық құралдарын қолдану» бағыты
1 орын - Елизавета Георгиевна Ифандопуло (Облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернаты)
2 орын - Гульжанат Темирбековна Арынова (Лебяжі ауданының Жаңатаң мектебі)
3 орын - Айнагүл Жанболатқызы Даирова (Лебяжі ауданының Малыбай жалпы орта білім беру мектебі)

«Жалпы білім беру ұйымдарын басқарудағы ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» бағыты
1 орын - Ерлан Туктагулович Марзатаев (Павлодар қаласының №20 лицей-мектебі)
2 орын - Ардак Женисовна Кабасова (Павлодар бизнес-колледжі)
3 орын - Бибигуль Коныровна Мухтизарова (Павлодар қаласының №9 жалпы орта білім беру гимназия-мектебі)

«Оқыту процесін мультимедиалық қамтамасыздандыру» (мұғалімдер арасында) бағыты
1 орын – Бибигуль Сапаровна Жумашева, Елиавета Васильевна Бузунова, Марица Викторовна Зорилэ, Татьяна Васильевна Щегляева (Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп- интернат кешені)
1 орын – Айнур Алтынсариновна Сыздыкова (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты)
2 орын – Айгуль Корганбековна Магазова, Дастан Аманбаевич Магазов (Ақсу қаласының Қ. Камзин ат. жалпы білім беру мектебі)
2 орын – Оспанова Гульмира Шамуритовна (Павлодар қаласының №1жалпы орта білім беру мектебі)
3 орын – Зауреш Алтынбековна Аймолдина, Дамегуль Уахитовна Жунусова (Железин ауданының Жаңа жұлдыз жалпы білім беру орта мектебі)

«Оқыту процесін мультимедиалық қамтамасыздандыру» (оқушылар арасында) бағыты
1 орын – Дильназ Кабдолла (Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы)
2 орын - Айша-биби Зейнуллинова, Султан Нуркенов (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты)
3 орын – Ғабдылғазиз Жағыпар (Май ауданының Көктөбежалпы орта білім беретін мектебі)

«Оқу үдерісін бағдарламалық қамтамасыз ету» (мұғалімдер арасында) бағыты
1 орын Айдар Абылаевич Шайхимов, Зура Доланбековна Кенжебаева (Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебі)
2 орын Гулчехра Асановна Токсанбаева (Павлодар қаласының №9 жалпы білім беру гимназия-мектебі)
3 орын - Анастасия Петровна Прудникова (Железин ауданының Буденовка жалпы негізгі білім беру мектебі)

«Оқу үдерісін бағдарламалық қамтамасыз ету» (оқушылар арасында) бағыты
1 орын – Умиджон Турдикулов (Павлодар техникалық сервис колледжі)
3 орын – Нұрбек Дулат, ДаниярХасенов (Павлодар қаласының №19 жалпы орта білім беру мектебі)
3 орын – Әділ Қайрден (Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебі)

«Жаңа ақпараттық технологияларды қолданатын оқу-әдістемелік кешендер» бағыты
1 орын - Айбек Камиль (Павлодар қаласының №35 жалпы орта білім беру мектебі)
2 орын - Қ.М.Байдарбесова, Ж.Е. Жангабулова (Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия – интернаты)
3 орын - Арайлым Қонақбайқызы Бексейітова, Айгүл Сәбитқызы Қабдрақышева, Әсем Геннадийқызы Қайырбаева Әлия Сәбитқызы Жумабаева (Павлодар қаласының №16 лицей мектебі, №13 ЖОМ, №11 ЖОМ)

«Web-сайт – білім беру ұйымдарында оқыту әрекеттерін ақпараттық және интернет желісі арқылы оқу үдерісі мен тәрбие жұмыстарын жүргізу қорларын қолдау құралы» бағыты
1 орын - Ирина Михайловна Жукова, Артур Олегович Давыденко (Качир ауданының Песчан№1 жалпы орта білім беру мектебі)
2 орын - Серикгул Мурат (Май ауданының Жалтыр жалпы орта білім беру мектебі)
3 орын - Кунсулу СеитқызыЧужаева( Железин ауданының Железин №3 жалпы орта білім беру мектебі)

«Педагогикалық қызметкерлердің тақырыптық сайттары» бағыты
2 орын - Илья Олегович Поляков, Татьяна Алексеевна Савченко (Павлодар қаласының №34 жалпы білім беру мектебі)

«Үздік ақпараттық сайт» номинациясы
Ольга Евгеньевна Рыжнева (Железин ауданының №2 жалпы білім беру мектебі)

«Әдіскер мұғалім» номинациясы
Берик Кабиболлаевич Жаканов (Железин ауданының Еңбекші жалпы орта білім беру мектебі)
Майра Бағдатовна Қасыбаева, Айсана Қайратқызы Қайрат, Даметкен Камариденовна Кенжебаева (Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия – интернаты)
Альбина Сансызбаевна Сулейменова, Анар Ерболатовна Кумарова (Павлодар қаласының №16 лицей-мектебі)
Лариса Владимировна Скакова (Успен ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті)

«Жаңашыл мұғалім» номинациясы
Дулат Боранбаевич Омаров (Павлодар қаласының №17 жалпы орта білім беру мектебі)
Нұргүл Шалабайқызы Азанбаева, Гүлбану Қаирбекқызы Капбасова, Әсемгүл Жиксимбайқызы Уныйбаева (Павлодар қаласының №33 жалпы орта білім беру мектебі)
Александр Иванович Милащук, Дмитрий Олегович Степанов (Шарбақты ауданының Красиловка жалпы білім беру мектебі, Качир ауданының Песчан №2 жалпы білім беру мектебі)
Райса Мендешевна Бураханова, Елена Александровна Серикова, Алевтина Михайловна Гурина, Лилия Юрьевна Дементьева (Павлодар қаласының №39 жалпы орта білім беру мектебі)
Карлыгаш Садвакасовна Шарипова, Жанат Галымжановна Орынтаева, Балжан Руслановна Байкежанова (Железин ауданының Жаңа жұлдыз жалпы білім беру орта мектебі)
Зарина Талаповна Айдарханова (Железин ауданының Жаңа жұлдызжалпыбілім беру орта мектебі)

«Зерттеуші мұғалім» номинациясы
Лариса Геннадьевна Язенко, ГульжиханЕрмековнаЖакупова (Павлодар басқару колледжі)
Анна Владимировна Проскокова, Екатерина Александровна Ковина (Павлодар қаласының № 39 жалпы негізгі білім беру мектебі)
Мария Николаевна Лизунова (Железин ауданының Т.П. Праслов ат. Прииртышск жалпы орта білім беру мектебі)
Айгерим Еркеновна Абенова, Салтанат Бахитовна Тулебаева (Павлодар қаласының М. Әуезов ат.№ 42 жалпы білім беру мектебі)

«Бағдарламашы мұғалім» номинациясы
Гульнар Багимовна Нургазина (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты)
Алмас Сансызбаевич Серикбаев, Сандугаш Сагитовна Оспанова (Павлодар қаласының №19 жалпы орта білім беру мектебі)

«Үздік интерактивті құрал» номинациясы
Шолпан Калямовна Алыкпашова (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты)
Светлана Александровна Олейник (Павлодар бизнес-колледжі)
Марина Валерьевна Матвеева (Павлодар қаласының №26 жалпы орта білім беру мектебі)

«Бағдарламашы оқушы» номинациясы
Мансур Каримов (Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты)
Нурсултан Лайыков (Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандырылған гимназиясы)

«Жаңашыл оқушы» номинациясы
София Клочкова, Сергей Федоринин (Павлодар қаласының №16 лицей-мектебі)

«Зерттеуші оқушы» номинациясы
Маргарита Мигачева (Павлодар қаласының №16 лицей-мектебі)
Марлен Оразбаев (Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты)

«Талапты оқушы» номинациясы
ЖанельАмангельдинова (Май ауданының Жалтыр жалпы орта білім беретін мектебі).


«Мемлекеттік тілдегі ең үздік білім беру сайты» облыстық конкурсы
2016 жыл

 І орын иегерлері:
Павлодар қаласының білім беру бөлімі
Павлодар облысының білім беруді және тәрбиелеуді дамытудың инновациялық орталығы
Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебі
Инновациялық Еуразия университетінің колледжі

ІІ орын иегерлері:
Качир ауданының білім беру бөлімі
Павлодар қаласының №20 мектеп-лицейі
Павлодар қаласының №25 жалпы орта білім беру мектебі
Б. Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі

ІІІ орын иегерлері:
Ертіс ауданының білім беру бөлімі
Павлодар қаласының №38 жалпы негізгі білім беру мектебі
Есту қабылеті бұзылған балаларға арналған №1 арнайы жалпы білім беретін мектеп-интернаты
Павлодар техникалық сервис колледжі

«Ең мазмұнды сайт» номинациясы:
Павлодар қаласының №3 гимназиясы

«Мектеп өмірінің жаршысы» номинациясы:
Качир ауданының Байқоныс орта жалпы білім беру мектебі

«Үздік ақпараттық сайт» номинациясы:
Ақсу қаласының білім беру бөлімі

«Ең интерактивті сайт» номинациясы:
Павлодар қаласының №14 жалпы орта білім беру мектебі

«Мемлекеттік тілдегі ең үздік білім беру сайты» облыстық конкурсы,  2016 жыл
І орын иегерлері:
Павлодар қаласының білім беру бөлімі
Павлодар облысының білім беруді және тәрбиелеуді дамытудың инновациялық орталығы
Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебі
Инновациялық Еуразия университетінің колледжі

ІІ орын иегерлері:
Качир ауданының білім беру бөлімі
Павлодар қаласының №20 мектеп-лицейі
Павлодар қаласының №25 жалпы орта білім беру мектебі
Б. Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі

ІІІ орын иегерлері:
Ертіс ауданының білім беру бөлімі
Павлодар қаласының №38 жалпы негізгі білім беру мектебі
Есту қабылеті бұзылған балаларға арналған №1 арнайы жалпы білім беретін мектеп-интернаты
Павлодар техникалық сервис колледжі

«Ең мазмұнды сайт» номинациясы:
Павлодар қаласының №3 гимназиясы

«Мектеп өмірінің жаршысы» номинациясы:
Качир ауданының Байқоныс орта жалпы білім беру мектебі

«Үздік ақпараттық сайт» номинациясы:
Ақсу қаласының білім беру бөлімі

«Ең интерактивті сайт» номинациясы:
Павлодар қаласының №14 жалпы орта білім беру мектебі


«Үздік интербелсенді сабақ» атты конкурсы
2016 жыл
«Жаратылыстану – математикалық пәндер» бағыты:
I орын – Дацюк Александр Федорович, Жакупов Марат Омарович
I орын – Эргашова Замира Шамуритовна
II орын – Анзельм Наталья Валентиновна
III орын – Балабанова Олеся Леонидовна

«Қоғамдық – гуманитарлық пәндер» бағыты:
I орын – Таран Елена Геннадьевна
I орын – Ахмедиева Маржан Каиргельдиновна
II орын – Қайрат Айсана Қайратқызы, Касыбаева Майра Багдатовна, Кенжебаева Даметкен Камариденовна
III орын – Галаган Алеся Михайловна

«Бастауыш сыныптардағы оқыту» бағыты:
II орын – Баимбетова Айгуль Юсуповна
III орын – Беймурзинова Асемгуль Кенесовна

«Сабақтан тыс оқыту»:
I орын – Жаменкенова Гульжан Шайхесламовна
II орын – Боранбаева Кымбат Ериковна
II орын – Трушакова Елена Владимировна
III орын – Нагасимова Дана Юрьевна

«Әскери – патриоттық тәрбие және салауатты өмір салттары» бағыты:
III орын – Лисс Ирина Александровна

«Бейіндік оқыту» бағыты:
I орын – Пономаренко Ульяна Сергеевна
II орын – Тенизова Лисс Ирина Александровна Ольга Вилорьевна
III орын – Нагасинова Жанна Юрьевна

 «Үміткер» номинациясы:
Жаканов Берик Кабиболлаевич
Жусупова Рымкеш Сериковна
Гайдар Лариса Николаевна
Тлеубердина Ботагоз Мустахимова
Сыздыкова Ардак Сагадатовна
Токсанбаева Гулчехра Асановна

«Жаңашыл» номинациясы:
Альдекенова Анар Толыбаевна
Ахметова Динара Кабетқызы
Канапина Бибигуль Аскеровна, Чучко Оксана Арсентьевна
Дүйсенбекова Сәндігүл Теңдікқызы

«Іздемпаз» номинациясы:
Сырымбетов Бауыржан Маратович
Каллаи Светлана
Абильханова Бакен Кабдилжановна
Уалиева Эльвира Танатовна
Мухтизарова Бибигуль Коныровна
«Шығармашыл» номинациясы:
Байжырыкова Сауле Кабылдиновна
Камалова Екатерина Ивановна
Маринко Татьяна Владимировна
Барканова Наталья Алексеевна


6-9 сынып оқушылар арасындағы информатика пәнінен облыстық олимпиада
2016 жыл

 І орын
Ходацкий Богдан – Павлодар қ. «Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі»
Шиндов Даниил – Павлодар қ. №34 ЖОББМ
Чеботарева Олеся – Павлодар қ. «Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі»
Стрюк Павел – Павлодар қ. №16 лицей-мектебі

ІІ орын
Поляков Богдан – Павлодар қ. №34 ЖОББМ
Сарбупеев Сулейман – Павлодар қ. дарынды балаларға арналған мемлекеттік тілдегі «Жас дарын» МОББМ
Титов Александр – Павлодар қ. №39 ЖОББМ
Ануарбеков Алмас – Ы. Алтынсарин ат. гимназия-интернаты

ІІІ орын
Шафоростов Кирилл – Екібастұз қ. №10 ЖОББМ
Сарбупеев Сулейман – дарынды балаларға арналған №3 гимназия
Холманских Илья– Павлодар қ. №39 ЖОББМ
Лущ Иван– Павлодар қ. «дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі»

Номинация «Жаңашыл оқушы»
Ертаев Ансар – Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған мемлекеттік тілдегі «Жас дарын» МОББМ
Омаров Адильхан – дарынды балаларға арналған №3 гимназия

Номинация «Жас программист»
Сайлау Арсен – Абай ат. дарынды балаларға арналған №10 мектеп-лицейі
Ондирис Бибісара – Ы. Алтынсарин ат. гимназия-интернаты

Номинация «Талпыныс»
Шонов Асылхан – Павлодар қ. дарынды балаларға арналған мемлекеттік тілдегі «Жас дарын» МОББМ
Дюсенова Ашера – дарынды қыз балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты

Номинация «Шығармашыл оқушы»
Харахорина Ольга –Екібастұз қ. дарынды балаларға арналған №1 мамандандырылған мектеп-лицейі
Зейнекен Адлет – дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты


 

 

 

temp-kaz

 

ҰБТ-ның жаңа форматы