Павлодар облысының білім беру басқармасы

Электрондық поштасы - kense.do@pavlodar.gov.kz

Қабылдау бөлмесі – 8 7182 32-09-65

Сенім телефоны:
8 7182 320560
Call-орталығы - 650060


 

Качир балалар үйі

 "Качир балалар үйі" коммуналды мемлекеттік мекемесі

 

«Качиры балалар үйі» КММ 01.09.2016 жылға
 (жұм.тел. 8-718-33-24-2-27, үй.тел.8-718-33-21-4-97 сот.87051981725)


Мекен-жай, телефон     Павлодар облысы
Качиры ауданы Тереңкөл ауылы, Ёлгина к-сі 300
8-71833-24-2-27

Құрылған жылы    1934 жылы

Мақсаты    Жетім және ата-ана қамқорлығынсыз қалған балаларға қолайлы жағдай жасау, балаларды тәрбиелеу.
Директор    Умыт Марзагуловна Кабышева, директор қызметіне 2012 жылдың 30 желтоқсан айынан бастап тағайындалды

Құрылымы    Балалар үйі үлгісінде салынған

Топ/балалар саны    5топ/ 69 бала

Жобалық қуаты     70 орын

Тәрбиеленушілердің контингенті

Оқыту тілі    Барлығы 69 тәрбиеленуші, соның ішінде
Жетім балалар –5,
ОБПР – 64
Мемлекеттік тілде оқуда-33
Орыс тілінде-21

Тәрбиелеу тілі    Мемлекеттік тілде тәрбиеленуде - 41,
Орыс тілінде – 28

Балалардың оқу орны    Тереңкөл ауылының №1 ЖОББМ (21), №3 ЖОББМ (33), білім алуда, «Красноармейка аграрлық-техникалық колледжі» КМҚК (1), «Качир аграрлық-техникалық колледжі» КМҚК (4), «Ақтоғай аграрлық техникалық колледжі» КМҚК (1), «Павлодар технологиялық колледжі»КМҚК (1), «Дарынды балаларға арналған музыкалық колледжі» ММ (1), Екібастұздың ИнЕУ колледжі (1).

Ұлттық құрам
қазақтар - 8
орыстар - 42
өзге ұлттар - 19   

Қызметкерлер штаты    Барлық қызметкерлер – 69, в том числе әкімшілік-басқару персоналы – 4, педагогтар – 20, медицина қызметкерлері – 6, әлеуметтік педагог – 1, психолог – 1, логопед – 1, техникалық персонал – 36

Кітап фонды    1500 дана, соның ішінде қазақ тілінде – 500 (30%)

 

Мекеме басшысы детского дома – Кабышева Умыт Марзагуловна

 

 

Директор орынбасары по воспитательной работе – Слободенюк Ирина Кондратьевна

 

Контактные телефоны: 8(71833)24227

1934 жылы  -17 лет Октября атындағы Качиры балалар үйі негізделді
1999 жылы  -Павлодар облысының білім  Департаментінің 1999 жылғы  3 ақпандағы  № 2-2/21 бұйрығының негізінде «Мектепке дейінгі және мектеп нысандарымен оқыту және тәрбиелеу кешендік Качиры балалар үйі» ММ деп қайта аталды.
2012 жылы -Павлодар облысының әкімдігінің 2012 жылдың 20 тамыздағы қаулысының негізінде  Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Качиры  балалар үйі» КММ деп қайта аталды

        2015-2016 ж.     Меркель Сергей «Hand – made» халықаралық шығармашылық конкурсында 1 орын.       Малютина Анастасия  «Читаем русские народные сказки»  «Шуми, шуми, зелёный лес»  блиц – олимпиада
Булич Савелий, «Волшебное время года: зима в сказках» блиц – олимпиада 1 орын. 
Двинянина Александра, «Я и мои питомцы» блиц – олимпиада 1 орын. 
Айчжанов Даниял, «Любимые игрушки в книжках, мультиках и песнях» блиц – олимпиадада 1-орын
    Аминова Евгения, «Красна речь с пословицей»  блиц - олимпиадада  1 орын.
    Качунь Юлия, «Кулинарное путешествие вокруг света» блиц – олимпиадада 2- орын.
    Синева Ангелина -  «В мире профессий»-2 орын.
    Агаркин Даниил «Народное рукоделие – наследие предков» Республикалық дистанциондық интернет- конкурсында - Гран при  жеңіп алды.
  Литвиненко Евгений.1 президент күніне арналған  «Лидер, создавший страну» облыстық сурет конкурсында 1-орын,  «Большая страна –      большая семья»  облыстық үгітбригадасында 2-орын.
    1 командалық орын  отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыстар.
1 командалық орын  ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы үстел теннис жарысынан.
2 командалық орын  ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы Президенттік көпкүрес жарысынан.
3 командалық орын   ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы  тоғыз құмалақ жарысынан.
2  жалпы командалық орын   ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыстардан.
1 командалық орын  ҚР-ның. Конституциясына 20-жыл толуына орай футболдан  аудандық жарыстан.
Флегонтов Руслан – Павлодар облысының ХІІ-Кіші олимпиадалық ойындарда тоғыз құмалақ жарысынан 1-орын және үстел,  теннис жарысынан 1-орын,  отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста 1 командалық орын , ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында  ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын,   
Е.К.Китаев атындағы үстел теннисінен ашық турнирде ең жас қатысушы ретінде 1 орын.
Талпа Виталий – ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында  үстел жарысынан 1-орын , ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста  2  жалпы командалық орын , Жаңа жылға арналған үстел теннисінен аудандық жарыста бірінші орын, Е.К.Китаев атындағы үстел теннисінен ашық турнирде  3 орын.
Штрауб Михаил -  ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы Президенттік көпкүрес жарыста 2-орын,  отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста  1 командалық орын,    ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын,  К.Сураганов атындағы облыстық еркін күрес турнирінен 2-орын,  аудандық жеңіл атлетика жарысынан 2-орын.
Антонов Денис –– отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста 1 командалық орын, ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы Президенттік көпкүрес жарыста 2-орын,   ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын, аудандық ЮИДД конкурсында велосипед жүргізуден 2-орын.  
Антонов Иван – ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында ұлдар арасындағы Президенттік көпкүрес жарыста 2-орын, ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын.    
Мальченко Максим –15-облыстық қысқы спартакиадада шаңғы жарысы бойынша  2-орын, отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста  1 командалық орын, ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын, аудандық жарыстардың шаңғы жарысы бойынша бірнеше дүркін жүлдегері.
Коржов Антон – отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста  1 командалық орын,  ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын , баскетболдан аудандық жарыста 2 орын.
Жук Валера – ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын, баскетболдан аудандық жарыста 2 орын
Карпов Саша – Качиры БЖСМ ашық біріншілік шаңғы жарысынан-2 орын.
Жортугулов Саша – Еркін күрестен облыстық жарыстарда 1-орын, Ертіс ауданы БЖСМ  ашық біріншілік еркін күрестен 3-орын,  Аксу қаласының ашық біріншілік еркін күрестен 3орын, Качир ауданының БЖСМ еркін күрестен бірнеше дүркін жүлдегері.
Пичугина Валерия – отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста  1 командалық орын, .
Смельтенко Сергей – отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста    1 командалық орын, .
Аминов Шамиль – Железинка ауданы БЖСМ шаңғы жарыстан  ашық біріншілік турнирінде 1 –орын, 2003 жылғы ұлдар арасында мини-футболдан ашық турнирде  3 -орын,  Качиры БЖСМ шаңғы жарысы бойынша ашық біріншілік турнирде бірнеше дүркін 1 орын жүлдегері.
Аминов Равиль – Футболдан аудандық  жарыста 1 орын.
Зайцев Тимофей – ХІІ-Кіші олимпиадалық ойында облыстық балалар үйі ұлдар арасындағы жарыста 2  жалпы командалық орын , футболдан аудандық  жарыста 1 орын , мини-футболдан ашық турнирде  2 –орын. 
Меркель Сергей – футболдан аудандық  жарыста 1 орын,  2003 жылғы ұлдар арасында мини-футболдан ашық турнирде 2 орын.
Аминова Женя – отан қорғаушылар күніне орай облыстық балалар үйі арасындағы әскери-спорттық жарыста  1 командалық, Железинка ауданы БЖСМ шаңғы жарыстан  ашық біріншілік турнирінде 3 –орын ,   Качиры аудандық БЖСМ ашық біріншілік шаңғы жарысы бойынша бірнеше дүркін жүлдегері.

Нормативтік құқықтар - жүктеу

Хаттама "Нұр Арман" - жүктеу

Жаңалықтар

Балалық шақ - бақытты уақыт

«Тілдік келісім»

«Жақсылық жаса» акциясы

Сыйқырлық зертханасы

«Көктем аруы - 2019»

Наурызым асыл айым

8 наурыз - тамаша күн

Масленица сәтті өтті!

Шын жүректен алғыс айтамын

Табысты түлекпен кездесу

 

 

 

Мемлекеттік қызметтер